МАМА В СЕТИ

Объявление

НЕКОТОРЫЕ РАЗДЕЛЫ ФОРУМА СКРЫТЫ ОТ ГОСТЕЙ. ЧТОБЫ ПОЛУЧИТЬ К НИМ ДОСТУП, ПОЖАЛУЙСТА, ЗАРЕГИСТРИУЙТЕСЬ! Diary Baby Сайт для будущих и настоящих мамочек. Общение, форум, дневнички, конкурсы.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » МАМА В СЕТИ » ПЕРЕД ЗЕРКАЛОМ » Логопед в Києві


Логопед в Києві

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Я шукаю інформацію про те, де можна отримати консультацію логопеда в Києві для мого дитинства. Мені важко знайти підходящий заклад, де професіонально надавали б допомогу з мовною розвитком для мого малюка. Будь ласка, дайте мені докладну інформацію про доступні варіанти та послуги у Києві. Я хочу знати про рейтинг логопедичних закладів та їхніх робочих годин. Також цікавить вартість занять і можливість запису на консультацію.

0

2

В Києві існують різні варіанти для отримання консультації логопеда, але одним з найпривабливіших є приватна дитяча лікарня "ДИТИНА". Вони спеціалізуються на заняттях з логопедом https://www.dytyna.com.ua/ua/material-26 та інших дитячих медичних послугах. "ДИТИНА" має досвід роботи з дітьми різного віку і гарантує професійний підхід до кожного пацієнта. Таким чином, заняття з логопедом в приватній дитячій лікарні може стати ефективним варіантом для вашого малюка. Не соромтеся звертатися до них для отримання більш докладної інформації та запису на консультацію.

0


Вы здесь » МАМА В СЕТИ » ПЕРЕД ЗЕРКАЛОМ » Логопед в Києві


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно